Альтанки дерев'яні в Дніпропетровську

 

На нашому сайті Ви побачите багато різноманітних на перший погляд альтанок. Але всі їх поєднує низка питань, на які Ви повинні відповісти перед вибором конкретного зразка альтанки.

Альтанки дерев'яні в Дніпро

 

Перше, після того як Вам сподобається якась із них (або окремі елементи альтанки) і Ви захочете що б ми зробили для Вас теж – це потрібно визначитися з місцем, яке Ви безболісно можете виділити на своїй ділянці. Чи то можете для розміщення альтанки виділити 3х3м, або 5х9, або ж у Вас порожній майданчик діаметром . Залежно від вільного місця, щоб був зручний підхід, не заважали довколишні дерева, огорожі та потрібно вибирати місце та розміри альтанки.

Друге, що необхідно враховувати, це поєднання існуючих будівель, ландшафту, з новозбудованими альтанками. Форма покрівлі, кольорова гама, матеріали, що використовуються?

Відповівши на перші два питання, Ви зможете вибрати квадратну, прямокутну, шестигранну або восьмигранну альтанку і відповідно її розміри.

Ми виготовляємо тільки дерев'яні альтанки і як у конструкторі «ЛЕГО» можна розбити альтанку на наступні частини.

- ПІДЛОГА альтанки – необхідний дерев'яний або кам'яний. З практичної точки зору тротуарна плитка або гранітна набагато практичніша в альтанки через те, що не вимагають ніякого догляду і довговічні, але в той же час дерев'яний настил набагато приємніший і тепліший, хоча і вимагає періодичного обслуговування і менш довговічний.

Дерев'яну підлогу встановлюють на лагах, піднімаючи над навколишнім рівнем з метою організувати провітрювання деревини, що сприяє більшим термінам експлуатації. Матеріал дошки використовують з хвойних порід – найдешевша сосна, але вона і менш довговічна, оптимальні варіант – це модрина. Можливо влаштування підлоги і з композитної дошки (але вона, на мій погляд, виглядає стороннім предметом у альтанці з натурального дерева) або дошки з африканських порід.

- Стовпи альтанки – Більше всього використовуємо для стовпів брус перетином 100х100. Для великих розмірів альтанок чи з метою показати масивність конструкції можна використовувати брус 150х150. Відразу необхідно помітити що пиломатеріали такого перерізу зазвичай при висиханні дають тріщини і чим більше перетин, тим більше розмір тріщин, але це залежить ще й від того в яку пору року ми будуємо альтанку. Якщо велика температура і нещадно світить сонце тріщин не уникнути. Також є ще одне лихо спекотної погоди – при прямих сонячних променях деревина хвойних порід виділяє смолу, яка псує зовнішній вигляд альтанки, але втім легко видаляється уайт-спіритом.

- Входи в альтанку – на етапі проектування необхідно визначитися скільки буде входів у альтанку. Це залежить від розмірів альтанки, навколишнього ландшафту, скільки потенційно людина перебуватиме в альтанці і наскільки зручно буде в ній розміщуватися.

- Нижнє заповнення альтанки - зазвичай висотою до 1м, може бути провітрюваним та глухим. Якщо у Вас чудовий вигляд бажано зробити ажурним, але не варто забувати і про протяги, які іноді гуляють Вашою ділянкою і можуть бути причиною дискомфорту.

- Верхнє заповнення альтанки – може бути будь-якої форми, стилю, розмірів – найчастіше використовуються діагональні грати перетином 100х100 або 150х150, можуть бути і різних геометричних форм.

- Матеріал покрівлі альтанки – найпоширеніші два варіанти бітумна або металочерепиця. Різноманітність кольорів та форм дозволить вибрати на будь-який смак. Відзначу одне, що металочерепиці при складній формі покрівлі йде багато у відходи. Стеля альтанки – зазвичай обшиваємо дерев'яною вагонкою по кроквах (повторює форму покрівлі) або горизонтально (менша витрата). на нього залежить від захисних матеріалів, якими потрібно розкривати дерево. Вони виконують і захисну функцію (захист від комах та від гниття) та декоративну (колір, глянець). На ринку представлено масу деревозахисних засобів у різній ціновій категорії, це і Пінотекс, Борітекс, Тікурілла, Реммерс та інші виробники.

Хочу відзначити одне з досвіду і по технологічній карті необхідно наносити мінімум тришарове покриття. І захисні властивості максимальні та насичений колір у дерева.

 

Нижче наведено фотографії прикладів  виробів, щоб подивитися дрібні фото більші, клацніть мишею по зображенню.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg9.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg

  Зробити замовлення

  
моб. тел. (067) 630-9788, та (050) 340-2835